פרויקט זבולון

מיתוג עבור פרויקט נדל״ן – מבנה היסטורי ואדריכלי שעובר שימור, פרויקט יוקרה בלב פלורנטין.
מיתוג מלא, הכולל עיצוב לוגו, עיצוב פולדרים, כ.ביקור ואתר הפרויקט עבור פרויקט נדל״ן. הפרויקט הינו פרויקט אדריכלי ייחודי, על מבנה היסטורי שעובר שימור. הלקוח ביקש מיתוג יוקרתי, ייחודי ובוטיקי, תוך דגש על מסרים של קלאסיות, נקיות ובהירות.

המיתוג שעיצבנו כולל עיצוב מודרני הנשען על עולם האדריכלות והאמנות המורכב מצורות גיאומטריות בסיסיות ומשטחי צבע, על מנת להעביר את המסרים של מודרניות, עולם אדריכלי, אופנתי, נדל״ן ייחודי. השפה הגרפית בפרויקט מתבססת על שכבות של תמונות ועליהן טיפוגרפיה. מהצורות שירכיבו את הלוגו ייעשה שימוש באמצעות אייקונים, פטראנים וטקסטורות. פורמט הפולדר בצבעוניות ובחומר המזכיר בטון (קרטון אפור) כאשר בפנים יש שימוש בפאטרנים המורכבים מהלוגו. לכל סוג דירה עיצבנו ברושור בצבע אחר הייחודי לה, על מנת לתת תחושה של מגוון ובידול בין סוגי הדירות.

הלוגו מורכב מצורות בסיסיות ושואב השראה מעולם האדריכלות בכלל ומצורת הבניין בפרט. צורת הלוגו בנויה מהסגנון הייחודי של המבנה ומהעובדה שניתן לראותו ממספר זוויות – אפשרות ללוגו ורסטילי משתנה – שמציג את המבנה כל פעם מזווית אחרת. הלוגו משדר איכות וחדשנות.

עיצוב אתר

מיתוג

שפה גרפית ואייקונים

בנינו פלטת צבעים המזכירה את עולם הבטון, תוך שימוש בצבע שונה לכל סוג דירה בבניין.
עיצבנו אייקונים המתאים לעיצוב הלוגו – הבנויים מצורות פשוטות ובסיסיות המגיעות מעולם האדריכלות.

פרויקטים נוספים

אז איך אתם אוהבים
את הקפה שלכם?

אז איך אתם אוהבים
את הקפה שלכם?